Telefonia

Brak abonamentu

Teraz oprócz szybkiego internetu dostajesz możliwość korzystania z taniej telefonii cyfrowej, Bez żadnego abonamentu otrzymujesz tradycyjną linię telefoniczną, a za rozmowy doskonałej jakości zapłacisz bardzo mało. Do tego w ramach sieci multimetro rozmawiasz za darmo!

Brak dodatkowych kosztów

U nas nie musisz kupować żadnego dodatkowego aparatu telefonicznego ani żadnych urządzeń. To NIE jest telefonia VoIP. Wystarczy tradycyjny aparat telefoniczny – stacjonarny, bezprzewodowy, faksowy… jakikolwiek. Po prostu wpinasz przewód i dzwonisz! I to jak tanio… sprawdź cennik rozmów telefonicznych.

Doskonała jakość połączeń

Telefonia cyfrowa zapewnia nieskazitelną jakość połączeń. Nie należy jej mylić z tzw. tanim telefonowaniem przez internet. Dzięki naszej w pełni cyfrowej centrali możesz prowadzić rozmowy biznesowe czy wysyłać dokumenty faksem bez obaw o zakłócenia na linii. Tak niskie ceny i tak wysoką jakość oferujemy dzięki posiadaniu własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, własnej centrali i bezpośredniemu połączeniu jej cyfrowymi traktami z największym niezależnym operatorem telefonii tradycyjnej w Polsce jakim jest Netia S.A.


Zamów usługi Konfigurator usług

Aktualności

Promocje HBO czekają na Ciebie!

20-03-2018

Sprawdź szczegóły promocji!
Dzień Kobiet z multimetro!

08-03-2018

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Promocja Wiosenna 2018

Sprawdź już teraz

Na abonament

Na opłatę instalacyjną

Skorzystaj z promocji