Biznes

Najwyższa jakość
Od kilkunastu lat oferujemy najwyższą jakość usług dla biznesu, będąc w stanie zaspokoić rosnące oraz indywidualne wymagania naszych Klientów. Świadczone usługi są stale monitorowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a stosowany przez nas sprzęt to wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, dostarczane przez wiodących producentów w branży telekomunikacyjnej. W razie jakichkolwiek problemów ze świadczoną usługą oferujemy szybką i profesjonalną pomoc techniczną oraz merytoryczną.

Tylko nowoczesne rozwiązania
Nasza infrastruktura teletechniczna jest stale rozbudowywana i ulepszana, dlatego zasięg sieci systematycznie powiększa się o kolejne obszary. Interesuje nas szybki rozwój zachowując jednocześnie wysoką wydajność i niezawodność usług w oparciu o najnowsze obecnie technologie światłowodowe.

Elastyczne i partnerskie podejście do współpracy w zakresie internetu, transmisji danych oraz dzierżawy włókien optycznych

Internet, który oferujemy to szybkie, stabilne łącze w technologii światłowodowej w ramach oferty dostosowanej indywidualnie dla Klienta. Zapewniamy dostęp do sieci internetowej w różnych wariantach prędkości, symetrycznych i asymetrycznych. Realizujemy połączenia w ramach dedykowanej transmisji danych we własnej sieci, a dzięki współpracy z innymi operatorami w całym kraju. Umożliwiamy również naszym Klientom dzierżawę włókien światłowodowych.


Indywidualna oferta

Potrzebujesz indywidualnej oferty na łącze biznesowe - skontaktuj się w tym formularzu.

Zamów usługi Konfigurator usług

Aktualności

Promocje HBO czekają na Ciebie!

20-03-2018

Sprawdź szczegóły promocji!
Dzień Kobiet z multimetro!

08-03-2018

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Promocja Wiosenna 2018

Sprawdź już teraz

Na abonament

Na opłatę instalacyjną

Skorzystaj z promocji